KARİYER GÜNLERİ

Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Komisyonumuz tarafından organize edilen ‘’Kariyer Günleri’’ etkinliğimizin ilk konuğu Konya Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet KAMANLI oldu.

Eklenme Tarihi: 22/03/2022

Program Şube Başkanımız Dr. Süleyman Kamil AKIN’ın açılış konuşması ile başladı. Konuşmasında meslektaşlarımızın sorunlarının çözümü adına yapılan çalışmalardan bahseden Başkan AKIN 17. Dönemde yapılması planlanan Şubemizin çalışmaları hakkında da katılımcılara bilgi verdi.

Şube Başkanımız Dr. Süleyman Kamil AKIN’ın konuşmasından sonra Moderatörlüğünü İnşaat Mühendisi Erdem NALTEKİN’in üstlendiği söyleşide KTÜN İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet KAMANLI bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunarak katılımcıların sorularını da yanıtladı. Programın son bölümünde gerçekleştirilen bilgi yarışmasında birinci olan İnşaat Mühendisi Salih CENGİZ’e hediyesi programın Moderatörü Erdem NALTEKİN tarafından takdim edildi. Kariyer Günleri etkinliğimize konuşmacı olarak katılan KTÜN İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet KAMANLI hocamız başta olmak üzere programımıza teşrif eden tüm üyelerimize teşekkür eder, çalışmalarında üstün başarılar dileriz.

3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPGTMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası