NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ KONYA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

18 TEMMUZ 2019, PERŞEMBE   

27

KONYA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ

KONYA ŞUBE TEMSİLCİLİKLERİ

AKSARAY TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    HACI İBRAHİM AKTÜRK

Temsilci Yardımcısı:

    İBRAHİM BÜLBÜL

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET ALİ SEZGİN

Temsilci Yardımcısı:

    DÖNÜŞ YILDIRIM

Temsilci Yardımcısı:

    ALPER KEMAL DEĞER

HAMİDİYE MAH. KURTULUŞ CAD. DALKILIÇ İŞH. KAT:2 - AKSARAY
TELEFON: +90 382 2135538   FAKS: +90 382 2135538

 

AKŞEHİR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    BURCU ÖZCAN

Temsilci Yardımcısı:

    İSMET SUBAY

Temsilci Yardımcısı:

    İLKER COŞGUN

Temsilci Yardımcısı:

    KEMAL BAYAR

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET CİHAT TAPU

İNÖNÜ CAD. İNCELER İŞH. KAT:3 NO: 152 SELÇUK MAH. AKŞEHİR - KONYA
TELEFON: +90 332 8110417   FAKS: +90 332 8110417

 

BEYŞEHİR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    ERTUĞRUL MUSLU

Temsilci Yardımcısı:

    HASAN CAN

Temsilci Yardımcısı:

    YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ ADNAN AKAY

Temsilci Yardımcısı:

    MUSTAFA YILMAZ

Temsilci Yardımcısı:

    SEMA ERTUNA ECE

DEREBUCAKLILAR İŞH. KAT: 1 NO: 57 BEYŞEHİR - KONYA
TELEFON: +90 332 5128129   FAKS: +90 332 5128129

 

EREĞLİ TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    MUSTAFA YAVUZ

Temsilci Yardımcısı:

    ÇAĞDAŞ KIRGIN

Temsilci Yardımcısı:

    KÜBRA ATÇEKEN AVCI

Temsilci Yardımcısı:

    EMRE GÜLER

Temsilci Yardımcısı:

    ENGİN YEŞİLYURT

İNÖNÜ CAD. ŞAHİN KÖKBUDAK İŞ HANI KAT:1 NO: 12 EREĞLİ - KONYA
TELEFON: +90 332 7103888

 

KARAMAN TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    AHMET TUĞRUL KOÇ

Temsilci Yardımcısı:

    NİHAL TÜMENE

Temsilci Yardımcısı:

    ABİDİN GÖZEL

Temsilci Yardımcısı:

    BEKİR COŞGUN

Temsilci Yardımcısı:

    HABİB YAĞLIOĞLU

KÜLHAN MAH. 2.İSTASYON CAD.NO:17/1 - KARAMAN
TELEFON: +90 338 2129001   FAKS: +90 338 2143860

 

KULU TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    ERKAN YILMAZ

Temsilci Yardımcısı:

    AHMET ORHAN

Temsilci Yardımcısı:

    HALİL İBRAHİM KILIÇ

Temsilci Yardımcısı:

    MEHMET SALİH ÖZTEKİN

ATATÜRK CAD. ÇAĞLAYAN İŞH. NO: 1/6 KULU - KONYA
TELEFON: +90 332 6412440   FAKS: +90 332 6412440

 

SEYDİŞEHİR TEMSİLCİLİĞİ

 

Temsilci:

    YASİN BAĞCİVAN

Temsilci Yardımcısı:

    FADİME KULAKSIZ

Temsilci Yardımcısı:

    ÖMER HOŞAF

Temsilci Yardımcısı:

    MUHİTTİN CANSEVER

Temsilci Yardımcısı:

    MUZAFFER KOÇ

HÜRRİYET CAD. NO : 24/P-5 SEYDİŞEHİR - KONYA
TELEFON: +90 332 5810216

 

Sayfayı Yazdır