ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

09 MART 2021, SALI   

30

47. DÖNEM BİLİRKİŞİLİK KURULU

Dönem seçiniz:

Kurul Hakkında

 

Dosyalar

 

Kurul Üyeleri

CANAN OĞUZ

e-Posta:

1959 yılında Çanakkale`de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Çanakkale`de tamamladı.1981 yılında İDMMA –Kadıköy Mimarlık Mühendislik Fakültesi İnşaat Bölümünden mezun oldu. Çanakkale Belediyesinde staj yaptıktan sonra proje bürolarında çalıştı. Daha sonra atık su arıtma tesisleri ve alt yapı projelerinin fizibilite ,proje ve imalat aşamalarında çalıştı. İSKİ Genel Müdürlüğünde Keşif İhale ve Kontrol Mühendisi olarak görev yaptı. Gayrimenkul değerleme alanında çok sayıda rapor hazırladı. 2009 yılında TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Kamulaştırma Bilirkişilik Yetki Belgesi alarak bilirkişilik yapmaya başladı. İmo İstanbul Şubenin 46. Dönem çalışma döneminde Bilirkişilik Komisyonu, Kadın Komisyonu ve Sosyal Kültürel Etkinlikler Kurulu üyesidir. Halen Adalet Bakanlığı İstanbul Bölgesinde Bilirkişi Listesinde yer almakta olup çeşitli davalarda bilirkişi olarak görevlendirilmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.

ERDOĞAN BALCIOĞLU

e-Posta:

1949 yılında Bitlis` te doğdu.1976 yılında ADMMA İnşaat Bölümünden mezun olmuştur. 1978-1992 yılları arasında Ankara Belediyesinde Yapı Kontrol Müdürlüğü,Yapı şube Müdürlüğü ,Başkanlık danışmanlığı,Çankaya Belediyesinde Fen işleri müdür yardımcılığı, 1992-2000 yılları arasında 2 dönem Yenimahalle Belediyesi TEKNİK BAŞKAN Yardımcılığı görevlerinde bulunmuş, birçok yatırımda imzası bulunmaktadır. TMMOB denetim kurulu üyeliği, İMO Ankara şb.3.dönem yönetim kurulu Başkanlığı,TMMOB Afet Riskli alanlar kom.bşk.,İMO kent yapısal sorunları kom.,İMO Afet riskli alanlar kom, yapı denetim kom.üyeliği,halen İMO soruşturmacısı olarak hizmet yapmakta olup; birçok panel,sempozyumlarda tebliğ sunmuştur. Halen BALCIOĞLU Planlama Bilirkişilik eksperlik ve Mühendislik ltd.şirketi sahibi olarak kentleşme, planlama, değerleme ve kentsel dönüşüm projeleri konusunda çalışmalar yapmaktadır.

ALİ RIZA YÜCEL

e-Posta:

1974 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesini, 1989 yılında Anakara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. 1984-1986 yıllarında İller Bankası Genel Müdürlüğü Elbistan Kanalizasyon İnşaatında şantiye şefliği yapmıştır. 1986 yılından itibaren Aydıner İnşaat A.Ş.`de, şantiye şefliği, proje müdürlüğü görevlerinde bulunmuş olup halen Aydıner İnşaat A.Ş.`de İş Planlama ve Proje Geliştirme Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

SÜLEYMAN ADANUR

e-Posta:

1972 yılında Trabzon-Yomra-Özdil`de doğdu. İlk ve ortaokulu Özdil`de, liseyi ise Trabzon Affan Kitapçıoğlu Lisesi`nde tamamladı. Lisans eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümü`nde, Yüksek Lisans ve Doktora eğitimini ise Karadeniz Teknik Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı, Yapı Bilim Dalı`nda tamamladı. Eylül 2006-Ağustos 2007 tarihleri arasında TÜBİTAK bursu ile ABD Kaliforniya Üniversitesi Irvine Kampüsünde doktora sonrası çalışmalarda bulundu. 2007 yılında Yardımcı Doçent, 2012 yılında Doçent, 2017 yılında ise Profesör kadrosuna atandı. 50 adet ulusal/uluslararası bilimsel makalesi, 1 adet kitabı, 80 adet ulusal/uluslararası bildirisi, 350 adet uluslararası atıfı bulunmaktadır. İnşaat Mühendisliği ile ilgili birçok bilirkişilik yapmıştır. Evli ve iki çocuk babası olan ADANUR, İngilizce bilmekte ve halen Karadeniz Teknik Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümü`ndeki görevine devam etmektedir.

HALİT ERHAN ÖZSEVİMLİ

MUSTAFA ATMACA

e-Posta:

1950 yılında Yomra`da doğmuştur. 1975 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi`nden mezun olmuştur.

SEÇGİN EROĞLU

e-Posta:

HAKAN GÜN

e-Posta:

Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

VEYSEL ÖZKAN
e-Posta:

1961 yılında Mersin Anamur`da doğdu. 1981 yılında Çukurova Üniversitesinden mezun oldu. Proje ve inşaat işleri yapmaktadır. İMO Mersin Şubesinde 2. ve 5. Dönemlerde Yönetim Kurulu Üyesi, 9., 10. ve 11. Dönemlerde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmıştır.

BAHAETTİN SARI
GENEL SEKRETER YARDIMCISI
e-Posta:

Kozan`da doğdu. 1977 yılında Çukurova Üniversitesinden mezun oldu. Yurt içi ve dışında kamu ve özel yapım işlerinde şantiye şefi, kontrol mühendisi, inşaat grup amiri olarak çalıştı. Kendi firmasıyla birçok kamu ve özel sektör projesinin yapımını gerçekleştirdi. 1982-1984 yıllarında TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi, 1984-1986 yıllarında Sayman Üyesi, 2008-2010 yıllarında  Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi, 2008-2010 yıllarında TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yasa ve Yönetmelikler Komisyonu üyesi, 2008-2012 yıllarında Yapı Denetim Komisyonu Başkanı,  2008-2010 yıllarında TMMOB Yapı Denetim Çalışma Grubu Başkanı olarak görev yaptı. Halen Genel Sekreter Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.