İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

06 MART 2021, CUMARTESİ   

36

YAPI İŞYERLERİNDE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ FARKINDALIK TOPLANTISI

    Yayına Giriş Tarihi: 23.02.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 23.02.2018 10:11:06  Yayınlayan Birim: KONYA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 23.02.2018 10:09:13

İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şubesi`nin yürütücülüğünü yaptığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın katılımıyla `Yapı İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Farkındalık Toplantısı` düzenlendi.

 İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şubesi Şehit Ömer Halisdemir Konferans salonunda düzenlenen toplantıda 2018 yılı yapı işlerinde yapılacak denetimlerde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı`nın neleri göz önünde bulunduracağının bilgilendirmesi yapıldı.

 Toplantıya İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şube Başkanı Dr. Süleyman Kamil Akın,  Çevre ve Şehircilik Konya İl Müdürü Eyüp Gül, ÇSGB İş Teftiş Kurulu Ankara Grup Başkanlığı İş Başmüfettişi Haydar Mesut Arslan, ÇSGB İş Müfettişi Yardımcısı Kamil Erdinç Diler ve resmi kurum temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda inşaat mühendisi katıldı.

 İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şube Başkanı Dr. Süleyman Kamil Akın`ın konuşması ile başlayan programda, ÇSGB İş Teftiş Kurulu Ankara Grup Başkanlığı İş Başmüfettişi Haydar Mesut Arslan ve İş Müfettişi Yardımcısı Kamil Erdinç Diler birer sunum yaparak katılımcıların sorularını da yanıtladılar.


Okunma Sayısı: 202

Konya Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.